pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeń – można!

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

uśmiechnięta kobieta

Nie wszystkim odpowiadają pożyczki krótkoterminowe. Właściwie powodów może być kilka: zbyt krótki termin lub zbyt mała kwota możliwa do pożyczenia. Co wtedy zrobić? W jaki sposób można pożyczyć większa gotówkę na dłuższy okres czasu? Odpowiedzią może być pożyczka na raty lub kredyt bankowy.

O ile w przypadku kredytu bankowego możemy pożyczyć dużą kwotę na dłuższy okres czasu o tyle musimy się liczyć z tym, że zostaniemy dość mocno sprawdzeni przez bank. Obecnie właściwie dla każdego kredytu sprawdzana jest nasza historia kredytowa, dodatkowo musimy wykazać stałe dochody. Dlatego dla niektórych osób może to być problem.

Pożyczka ratalna

Drugim sposobem na pożyczenie większej gotówki są pożyczki ratalne. To oferty firm pożyczkowych gdzie można otrzymać większą kwotę na dłuższy czas który wynosi nawet do 36 miesięcy (czyli prawie tyle co standardowy kredyt w banku). W tej sytuacji złożenie wniosku jest proste, bo wystarczy dostęp do internetu. Można otrzymać pieniądze przelewem bezpośrednio na swoje konto w banku nawet w 15 minut. To dużo szybciej niż w banku!

Takie pożyczki cieszą się dużą popularnością, stale rosnącą. Wszystko dlatego, że pożyczkodawcy działający w Polsce w sposób mniej rygorystyczny sprawdzają swoich klientów. Oczywiście sprawdzenie w baza się odbywa, podobnie mogą być weryfikowane nasze dochody, jednak sam proces decyzyjny podejmowany jest w inny sposób, co oznacza że nawet posiadając słabszą zdolność kredytową możemy liczyć na pozytywną decyzję.

Dobre miejsca gdzie znajdziesz więcej informacji o pożyczkach na raty:

Zaświadczenie o dochodzie nie zawsze wymagane

Jeżeli chodzi o dokumentowanie swoich dochodów, to nie zawsze jest to wymagane. Część pożyczkodawców daje możliwość otrzymania gotówki na oświadczenie, czyli po prostu deklarujemy się że zarabiamy określoną kwotę i nie potrzebujemy dodatkowych zaświadczeń. Przeważnie na oświadczenie wypłacane są pożyczki do określonego progu.

Decydując się na pożyczkę ratalną warto porównać ze sobą wiele ofert, każdy pożyczkodawca ma inne parametry oraz inaczej oblicza koszty. Dobrą praktyką jest patrzenie na Rzeczywistą Roczną Stopę Oprocentowania czyli inaczej zwane RRSO. To współczynnik który mówi nam procentowo ile więcej będziemy musieli oddać, jeżeli wynosi zero to pożyczka jest za darmo czyli tyle ile pożyczysz tyle oddajesz.

Podsumowując im RRSO jest niższe tym pożyczone pieniądze są tańsze – płacimy mniejszą opłatę oraz prowizje.

Lista dobrych pożyczek długoterminowych gdzie pieniądze możesz spłacać w ratach

Prezentuję poniżej pożyczkodawców, których oferty pożyczek na raty możesz samemu sprawdzić. Warto porówna i dopasować najbardziej odpowiednią pożyczkę (długość oraz kwotę) dla swojej potrzeby – oferty dla Ciebie dzisiaj.

Potrzebujesz mniejszej pożyczki? Sprawdź także nowe pożyczki na mniejsze kwoty.