dobra pożyczka na zakupy

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Shopping zakupy online

Dzisiaj temat zakupów i sprawiania sobie przyjemności. Sytuacje bywają różne, czasami potrzebujemy zakupić jakąś rzecz ze względu na palącą do tego potrzebę czyli nieprzewidzianą awarię. Dotyczy to zazwyczaj sprzętu AGD przykładowo nowa pralka czy telewizor. Drugą sytuacją jest sprawianie sobie przyjemności poprzez kupno nowych rzeczy (tutaj głównie sprawa dotyczy kobiet i zakup ciuchów czy butów) jednak również mężczyźni lubią zakupić sobie coś nowego (czy to elektronikę czy dobrą odzież).

Jak sfinansować nieprzewidziane wydatki?

Tutaj z pomocą przychodzą oferty firm pożyczkowych oraz banków. W banku wiadomo możemy udać się po tradycyjny kredyt na określoną kwotę. Zaletą jest fakt, że pożyczyć można dość sporo bo nawet maksymalnie 200000 zł. To ogromna suma która pozwoli zrealizować praktycznie każdy wydatek. Jednak nie zawsze potrzebujemy tak dużo, czasami wystarczy po prostu 2000 zł.

W takiej sytuacji dobrze jest wybrać pożyczkę pozabankową. Jej zaleta to szybkość realizacji oraz prostota. Praktycznie już w 15 minut można otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe, a sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty. Wystarczy wypełnić krótki formularz ze swoimi danymi, określić jaką kwotę oraz na jaki czas chcemy pożyczyć i to wszystko! Oczywiście dużo zależy od naszej zdolności kredytowej bo również tutaj jest ona sprawdzana. Jednak zdolność jest weryfikowana w sposób mniej rygorystyczny niż w przypadku kredytu bankowego.

Ważne by pożyczka była tania. Aktualnie wiele firm pożyczkowych ma w swojej ofercie pierwszą pożyczkę za darmo dla nowych klientów. Z takiej oferty rekomendujemy skorzystać gdy potrzebujesz gotówki. Pozwoli to zaoszczędzić kilka lub nawet kilkaset zł prowizji. Oczywiście spłaty zobowiązania należy dokonać w wyznaczonym do tego terminie.

Gdzie szukać dobrej pożyczki na zakupy?

Poniżej przedstawiam cztery dobre pożyczki z których aktualnie warto skorzystać. To sprawdzone oferty firm pożyczkowych. Kwotę można dopasować do swojej aktualnej potrzeby, podobnie z okresem pożyczkowym. Warto sprawdzić! Dla osób które jednak wolą skorzystać z banku także poniżej prezentuję listę kredytów bankowych gdzie wniosek o pożyczkę złożymy wygodnie przez internet.

Pożyczki pozabankowe

Kredyty bankowe online

Co najchętniej kupujemy za pożyczone pieniądze?

Pomijając najpilniejsze potrzeby, takie jak awarie sprzętu czy po prostu konieczność zakupu nowej rzeczy bo poprzednia się zużyła to najchętniej wydajemy pieniądze na: