pożyczki dla zadłużonych ze złą historią

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

gdzie znaleźć pożyczkę - umowa i zdolność kredytowa

Są rzeczy, plany w naszym życiu – które musimy zrealizować. Niestety w większości wydarzeń z którymi zmagamy się na co dzień wymagany jest wkład finansowy. Podpowiadam z jakich ofert warto obecnie korzystać gdy posiadamy złą historię kredytową.

Zła historia kredytowa – to lista czynników która powoduje, że ubiegając się o kredyt w banku lub pożyczkę pozabankową, spotykamy się z decyzją odmowną, czyli nie otrzymujemy pieniędzy. Występuje na skutek kilku rzeczy, które mogą wystąpić równolegle. Nieuregulowanie bieżących zobowiązań, zaległe niespłacone zadłużenia, zbyt duża liczba otwartych pożyczek i kredytów.

Czy zdolność kredytowa która jest słaba uniemożliwia nam otrzymanie pożyczki? Teoretycznie tak. Jednak na rynku w Polsce działa bardzo dużo banków oraz firm pożyczkowych. Korzystają one z baz weryfikacji takich jak BIK czy KRD i ERIF. Jednak to czy otrzymamy pożyczkę czy nie, zależy głównie od danej firmy.

Może się zdarzyć, że u jednego pożyczkodawcy zostaniemy ocenieni pozytywnie a u innego nie. Dlatego jednym ze sposobów by się przekonać jest złożenie wniosków do wielu firm. To nic nie kosztuje, a zajmuje dosłownie chwilę.

Kredyt dla zadłużonych, można próbować uzyskać przede wszystkim u firm pozabankowych. Banki weryfikują zdolność kredytową swoich klientów dużo bardziej. Przez co o trzymać pieniądze jest dużo trudniej.

Pełną listę pożyczek możesz znaleźć na podstronie – zestawieniu. Tutaj masz duży wybór i możesz spróbować zawnioskować w wielu firmach.