Kredyt Online w Banku

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Liczenie na kalkulatorze.

W Polsce działa ponad 10 dość dużych banków które stale ulepszają swoje oferty. Oferują konta bankowe, produkty finansowe w postaci różnego rodzaju kredytów, począwszy od szybkich kredytów konsumpcyjnych na niewielkie kwoty, a skończywszy na kredytach hipotecznych udzielanych klientom na zakup nieruchomości.

Tutaj chciałem przedstawić i opisać oferty kredytów bankowych o które można zawnioskować online. Oznacza to, że wszystkie formalności (trochę podobnie jak w przypadku pożyczek pozabankowych) można załatwić całkowicie zdalnie, przez internet. Aktualna sytuacja i czasy pandemii sprawiły, że banki dość mocno zmodyfikowały swoje procesy udzielania kredytów.

Tendencje które wskazują znaczne zainteresowanie produktami które możesz otrzymać zdalnie wymusiły przygotowanie ofert kredytowych, które są proste i szybkie w otrzymaniu. Do takich produktów należą kredyty gotówkowe na niewielkie kwoty. Mając na myśli niewielką kwotę, chodzi oczywiście o środki nawet do 120000 zł co nie jest już tak całkowicie mało.

Jak otrzymać kredyt gotówkowy online?

Mężczyna klikający online po tablecie.Analitycy oraz marketingowcy każdego banku starali się opracować prosty sposób na udzielanie kredytów. Cały proces sprowadza się do wypełnienia prostego i niezbyt skomplikowanego formularza, gdzie musisz podać podstawowe parametry kredytu o jaki się ubiegasz oraz swoje dane kontaktowe.

Wypełnienie takich formatek na stronie internetowej zajmuje niewiele czasu, nawet do 10 minut. Możesz to zrobić o każdej porze dnia czy nocy. Do zawnioskowania o kredyt bankowy wystarczy Ci komputer z dostępem do internetu lub nawet smartfon. Będziesz potrzebować jeszcze dowodu osobistego i telefonu komórkowego.

Po złożeniu wniosku, jest on procesowany przez bank, czyli inaczej mówiąc sprawdzany. Co ważne, kiedyś taka czynność walidacji danych i weryfikacji zajmowała kilka dni, obecnie jest to kilka minut lub maksymalnie 1 dzień. Oczywiście nie musisz iść do placówki by taka weryfikacja się dokonała, tak jak wspomniałem oferty są już dostępne całkowicie przez internet, czyli z weryfikacją online.

Na co zwrócić uwagę biorąc kredyt gotówkowy?

Tutaj jest kilka kwestii. Pierwsza dotyczy kwoty o jaką chcesz zawnioskować. Jeżeli jest to nieduża suma pieniędzy, do np. kilkunastu tysięcy złotych możesz bardzo często skorzystać z promocji. Banki oferują wiele ofert z niższym oprocentowaniem lub z brakiem dodatkowych opłat. Z takich promocji warto skorzystać!

W przypadku kredytu na wyższą kwotę dobrze jest zwrócić uwagę na oprocentowanie pożyczki, opłaty przygotowawcze, wymagane dodatkowe ubezpieczenie. Te składowe decydują o kosztach kredytowych. Jest jednak prosty współczynnik dzięki któremu od razu dowiesz się czy kredyt jest atrakcyjny finansowo czy nie! To RRSO. Czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Oznacza ile więcej procent będziesz musiał oddać bankowi spłacając kredyt. Im RRSO ma niższą wartość, czyli jest mniejsze, tym kredyt bankowy jest tańszy!

Szukaj ofert z jak najniższym współczynnikiem RRSO, dzięki temu wskaźnikowi łatwo porównasz ze sobą oferty różnych banków!

Dodatkowym parametrem istotnym przy kredycie jest długość okresu kredytowania oraz rata. Ma to o tyle ważne przełożenie na codzienność, że wysokość raty powinna być dostosowana do Twoich możliwości finansowych, nie powinna ona przekraczać 50% miesięcznych kosztów. Tak by po prostu zostały ci środki finansowe na życie.

Lista kredytów bankowych online

Poniżej przedstawiam aktualne zestawienie kredytów które banki mają w swojej ofercie. Tak jak wspomniałem o taki kredyt można zawnioskować online. Dostępne są różne rodzaje, możesz złożyć sam wniosek i doradca bankowy skontaktuje się z Tobą telefonicznie, potwierdzi chęć udzielenia kredytu oraz poda wszystkie dodatkowe informacje. Jest także opcja zawnioskowania całkowicie online czyli samemu podajesz parametry, następuje ich weryfikacja oraz po kilku minutach otrzymujesz gotówkę na swoje konto w banku.

Zapoznaj się ofertami kredytów, zadecyduj który będzie dla ciebie najbardziej odpowiedni. Pamiętaj, porównaj RRSO, dzięki temu możesz zaoszczędzić na opłatach nawet kilkaset złotych! Mam nadzieję, że poniższa lista będzie pomocna: