TOP 5 pożyczek online w tym miesiącu

przedstawiam opinie i rekomendacje, pożyczki bez bik

kobieta uśmiechnięta

Dobry wybór pożyczki to ważna decyzja, która podejmujemy zazwyczaj szybko. Nie zawsze udaje się znaleźć odpowiednią ofertę dlatego dzisiaj postanowiłem przytoczyć pięć sprawdzonych firm pożyczkowych działających w Polsce. Pieniądze pożyczysz w nich szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności czy nawet weryfikacji.

Oczywiście ocena zdolności kredytowej zależy od preferencji każdego klienta i to ma główny wpływ na to czy dostaniemy pożyczkę czy może odmowę wypłaty gotówki. Nie mniej jednak dobra lista pożyczek przyda się każdemu. Na początku pojawia się pytanie – czy warto korzystać nowych firm pożyczkowych czy może wybrać sprawdzonego pożyczkodawcę?

Nie ma tutaj jednej dobrej odpowiedzi. Firmy długo działające na rynku są sprawdzone, ich oferta jest atrakcyjna i oferują promocje dla nowych klientów. W przypadku pożyczkodawców którzy dopiero pojawili się na rynku może być jeszcze lepiej tzn. takie firmy mają tak zwane „puste bazy” i chcą pozyskać nowych klientów bardzo szybko, z tego powodu otrzymanie pożyczki w takiej firmie może być łatwiejsze.

Obecnie pożyczysz nawet 3000 do 6000zł za darmo na okres do 45 dni. W przypadku pożyczek na raty kwoty są dużo wyższe i mogą wynieść do 25000zł. Spłatę rozłożysz na równe co miesięczne raty.

 

Przejdźmy do rzeczy – oto lista pożyczek sprawdzonych i zweryfikowanych

Filarum

To jedna z najstarszych firm pożyczkowych działających w Polsce. Dla nowych klientów ma ofertę pożyczenia pieniędzy do 1000zł za darmo. Możesz gotówkę otrzymać na okres od 1 do 30 dni. Na pewno o tej firmie słyszałeś – ja polecam!

Sprawdź ofertę

NetCredit

Druga dobra i sprawdzona firma pożyczkowa działająca na rynku finansowym już ponad 5 lat. Oferuje atrakcyjne pożyczki klientom i umożliwia otrzymanie aż 3000zł pierwszej pożyczki. Wszystkie formalności załatwisz online bez wychodzenia z domu. Okres na jaki pożyczasz tutaj pieniądze to minimalnie 14 dni, maksymalnie 30 dni.

Sprawdź ofertę

Zaplo

Kolejna sprawdzona firma pożyczkowa. Z tym że tutaj możesz otrzymać aż 15000zł, co prawda nie są to pieniądze za darmo, ale całkowity koszt kredytu nie jest taki wysoki – wynosi ok 80% RRSO. Pożyczyć możesz na okres od 3 miesięcy do nawet 36 miesięcy, rata i okres pożyczki są uzależnione od tego jaką kwotę chcesz pożyczyć. Idealna propozycja dla osób poszukujących większej gotówki. Z pewnością warto sprawdzić!

Sprawdź pożyczkę

Szybka Gotówka

To ciekawa propozycja dla każdego. Kwota pożyczki tutaj jest bardzo duża, bo wynosi aż 6000zł i to za darmo! Spłaty dokonujesz przez okres 61 dni, co również jest dość długim okresem czasu. Przede wszystkim prosta obsługa oraz możliwość otrzymania gotówki od razu są ważnymi zaletami tej oferty! Podobnie jak niskie koszty!

Szybka Gotówka oferta

Finbo

Pierwsza pożyczka to 3000zł (przy terminowej spłacie). Cały proces dostępny jest wygodnie przez internet. Koszt pierwszej pożyczki właśnie do kwoty 3000zł jest bezpłatny, czyli otrzymujesz pieniądze za darmo. Wysoka akceptowalność wniosków czynią tego pożyczkodawcę bardzo atrakcyjnego dla osób o słabszej zdolności kredytowej.

Finbo oferta

 


Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?

Przede wszystkim zastanów się jakiej kwoty potrzebujesz i na jaki okres czasu. Jeżeli jest to niewielka suma – skorzystaj z pierwszej pożyczki za darmo. Z tym że musisz się liczyć, że pieniądze trzeba oddać w czasie do ok 30 dni. Dla większej sumy wykorzystaj pożyczkę ratalną.

Pożyczaj rozsądnie, dobrze planuj spłatę i możliwości oddania pieniędzy po określonym terminie. To ważne, by zachować dobrą płynność finansową. Pełną listę pożyczek czyli dużo więcej ofert znajdziesz na stronie gdzie opisuję nowe chwilówki.

pozdrawiam
Adam