TOP 5 pożyczek online w tym miesiącu

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

kobieta uśmiechnięta

Najlepsza pożyczka w tym miesiącu. Promocyjna pożyczka, którą wybrać? Gdzie pożyczyć pieniądze? Sprawdź pożyczki, najnowsze informacje gdzie warto pożyczyć pieniądze w Polsce.

Pożyczki od ręki. Pożyczki online dostępne w tym miesiącu

Dobry wybór pożyczki to ważna decyzja, która podejmujemy zazwyczaj szybko. Nie zawsze udaje się znaleźć odpowiednią ofertę dlatego dzisiaj postanowiłem przytoczyć pięć sprawdzonych firm pożyczkowych działających w Polsce. Pieniądze pożyczysz w nich szybko, sprawnie i bez zbędnych formalności czy nawet weryfikacji.

Oczywiście ocena zdolności kredytowej zależy od preferencji każdego klienta i to ma główny wpływ na to czy dostaniemy pożyczkę czy może odmowę wypłaty gotówki. Nie mniej jednak dobra lista pożyczek przyda się każdemu. Na początku pojawia się pytanie – czy warto korzystać nowych firm pożyczkowych czy może wybrać sprawdzonego pożyczkodawcę?

Nie ma tutaj jednej dobrej odpowiedzi. Firmy długo działające na rynku są sprawdzone, ich oferta jest atrakcyjna i oferują promocje dla nowych klientów. W przypadku pożyczkodawców którzy dopiero pojawili się na rynku może być jeszcze lepiej tzn. takie firmy mają tak zwane „puste bazy” i chcą pozyskać nowych klientów bardzo szybko, z tego powodu otrzymanie pożyczki w takiej firmie może być łatwiejsze.

Jak to wygląda w przypadku pożyczek ratalnych? Ile pożyczyć maksymalnie i na jaki czas? Już odpowiadam.

Obecnie pożyczysz nawet 1000 za darmo na okres do 45 dni. To bieżące oferty pożyczek krótkoterminowych. W przypadku pożyczek na raty kwoty możliwe do pożyczenia są dużo wyższe i mogą wynieść do 25000 zł pożyczki. Duża zaleta pożyczek ratalnych to możliwość rozłożenia spłaty na równe co miesięczne raty.

Maksymalny okres pożyczki długoterminowej to ok 36 miesięcy, czyli nieznacznie krócej niż w przypadku tradycyjnych kredytów bankowych, które notabene także dostępne są już online.

Pożyczka ratalna czy jednorazowa. Gdzie zawnioskować?

  • pożyczki na raty – tutaj w oferty są mniej zróżnicowane. Kwota pożyczki może wynieść do 25000 zł na okres maksymalnie 36 miesięcy. Możesz dowiedzieć się więcej odwiedzając portal pozyczka-dlugoterminowa.pl.
  • pożyczki krótkoterminowa – znaczny wybór na naszym rynku. Pierwsza darmowa pożyczki obecnie oferowana jest do kwoty 1000zł. Okres na który można pożyczyć pieniądze to do 30 lub maksymalnie 45 dni.

 

Przejdźmy do rzeczy – oto lista pożyczek sprawdzonych i zweryfikowanych

Provident Pożyczka Samoobsługowa

To jedna z najstarszych firm pożyczkowych działających w Polsce. Bardzo szerokie możliwości dostosowania pożyczki do swoich potrzeb! Dzięki pożyczce samoobsługowej samemu decydujesz o różnych parametrach np. wysokości raty czy okresie spłaty pożyczki. Możesz płatności rozłożyć nawet na 36 miesięcy, dzięki temu rata będzie niska i nie będzie tak odczuwalna dla kieszeni. Warto rozważyć tą ofertę!

Sprawdź ofertę

NetCredit

Druga dobra i sprawdzona firma pożyczkowa działająca na rynku finansowym już grubo ponad 7 lat. Oferuje atrakcyjne pożyczki klientom i umożliwia otrzymanie aż 3000zł pierwszej pożyczki. Wszystkie formalności załatwisz online bez wychodzenia z domu. Okres na jaki pożyczasz tutaj pieniądze to minimalnie 14 dni, maksymalnie 30 dni. Aktualnie pierwsza pożyczka za darmo wynosi 1000 zł.

Sprawdź ofertę

Zaplo

Kolejna sprawdzona firma pożyczkowa. Z tym że tutaj możesz otrzymać aż 15000zł, co prawda nie są to pieniądze za darmo, ale całkowity koszt kredytu nie jest taki wysoki – wynosi ok 80% RRSO. Pożyczyć możesz na okres od 3 miesięcy do nawet 36 miesięcy, rata i okres pożyczki są uzależnione od tego jaką kwotę chcesz pożyczyć. Idealna propozycja dla osób poszukujących większej gotówki. Z pewnością warto sprawdzić!

Sprawdź pożyczkę

Smartney

To ciekawa propozycja dla każdego. Smartney to pożyczki na wysokie kwoty od 3 000 zł do 60 000 zł z okresem spłaty od 6 do 60 miesięcy. Dodatkowo pieniądze można otrzymać szybko, bez zbędnych formalności, bowiem całość procesu odbywa się w 100% online. Podobnie niskie są koszty!

Smartney oferta

Finbo

Pierwsza pożyczka to 3000zł (przy terminowej spłacie). Cały proces dostępny jest wygodnie przez internet. Koszt pierwszej pożyczki właśnie do kwoty 1000zł jest bezpłatny, czyli otrzymujesz pieniądze za darmo. Wysoka akceptowalność wniosków czynią tego pożyczkodawcę bardzo atrakcyjnego dla osób o słabszej zdolności kredytowej.

Finbo oferta

 


Na co zwrócić uwagę wybierając pożyczkę?

Przede wszystkim zastanów się jakiej kwoty potrzebujesz i na jaki okres czasu. Jeżeli jest to niewielka suma – skorzystaj z pierwszej pożyczki za darmo. Z tym że musisz się liczyć, że pieniądze trzeba oddać w czasie do ok 30 dni. Dla większej sumy wykorzystaj pożyczkę ratalną.

Pożyczaj rozsądnie, dobrze planuj spłatę i możliwości oddania pieniędzy po określonym terminie. To ważne, by zachować dobrą płynność finansową. Pełną listę pożyczek czyli dużo więcej ofert znajdziesz na stronie gdzie opisuję nowe chwilówki.

pozdrawiam
Adam