jak pożyczyć pieniądze na zero procent? – nie tylko prywatnie!

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Można zadać sobie pytanie, czy pożyczenie pieniędzy na zero procent jest w ogóle możliwe? Odpowiedź jest bardzo prosta i twierdząca. Tak, obecnie możemy skorzystać z promocyjnych pożyczek przez internet na zero procent i to wcale nie od osób prywatnych, tylko od normalnych pożyczkodawców! Bardzo duża liczba firm pożyczkowych działających w Polsce ma promocję darmowej pożyczki dla nowych klientów.

Niestety nie wszyscy o tym wiedzą, że dobra pożyczka nie musi być droga. Znalezienie odpowiedniej oferty pożyczenia pieniędzy to nietuzinkowe zadanie, jednak obecnie na rynku finansowym pojawiły się ogromne i korzystne możliwości otrzymania gotówki, nawet kilku tysięcy złotych całkowicie bezpłatnie.

Co trzeba zrobić i jakie warunki spełnić by móc skorzystać z pożyczki na zero procent? Przykładem są promocje oferowane przez pożyczkodawców polegające na udzieleniu pierwszej pożyczki całkowicie za darmo.

Warunki są proste i są dwa:

  • należy być nowym klientem firmy pożyczkowej, czyli nigdy wcześniej nie korzystać z usług pożyczenia pieniędzy u tego pożyczkodawcy
  • trzeba spłacić czyli oddać pożyczoną gotówkę w wyznaczonym terminie, ustalonym przy wnioskowaniu / podpisywaniu umowy

To wszystko! Bardzo łatwe do spełnienia, oczywiście muszę wspomnieć, że każdy pożyczkodawca sprawdza zdolność kredytową swoich klientów i bardzo dużo zależy od tego czy posiadamy dużo obciążeń (tych zaległych). Teoretycznie o pożyczkę łatwiej niż o kredyt w banku jednak nie zawsze wszystkie aplikacje kończą się pozytywnie. Można otrzymać odmowę, nie mniej jednak warto spróbować złożyć wniosek, bo jest to szybkie i nieskomplikowane. Po prostu bardzo wygodne!

pożyczki prywatne – portal prywatnapozyczka.com.pl – wiele ciekawych dobrych ofert pożyczkowych

Oczywiście przy podejmowaniu decyzji należy upewnić się, że dana firma pożyczkowa ma w swojej ofercie „pierwszą pożyczkę za darmo”. Są one zazwyczaj dość intensywnie promowane, muszą też być oznaczone RRSO 0% czyli zerowe oprocentowanie oraz koszty pożyczki.

Wszystkie pożyczki dostępne online możesz znaleźć na podstronie. Przedstawiam tam ranking sprawdzonych pożyczkodawców działających w Polsce, gdzie szybko pożyczysz pieniądze bez opłat. Trafią one przelewem bezpośrednio na twoje konto bankowe (także pożyczki darmowe czyli te na 0%). Można próbować zawnioskować. Zapomniałem wspomnieć że otrzymać za darmo możesz do ok 3000 złotych.