gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

W trudnej sytuacji pożyczenie pieniędzy nie jest proste. Szczególnie gdy dysponujemy słabszą zdolnością kredytową spowodowaną bieżącym zadłużeniem czy niskimi dochodami. Na pewno nie ma sensu udawać się do banku, gdyż tam nie otrzymamy kredytu, po prostu dostaniemy odmowę.

Zdolność kredytowa to zespół cech które decydują o tym czy jesteśmy wiarygodnymi klientami. Im zdolność jest wyższa czyli lepsza, tym możemy więcej pożyczyć. Obecnie wszystkie instytucje finansowe zarówno banki jak i firmy pożyczkowe oceniają swoich klientów czyli sprawdzają zdolność kredytową. Różnica polega na tym, że robią to w różny sposób.

Gdzie pożyczyć pieniądze?

Dysponując słabszą zdolnością kredytową lub posiadając duże zadłużenie należy szukać możliwości pożyczenia pieniędzy w firmach pożyczkowych. Dlaczego? Ponieważ mają one słabszy system weryfikacji swoich klientów. Tzn. każdy jest sprawdzany, ale reguły które decydują o tym czy otrzymamy pieniądze czy nie, są trochę łagodniejsze.

Nie oznacza to, że u pożyczkodawców pozabankowych bez problemu otrzymamy gotówkę. Warto jednak wspomnieć, ze właśnie u nich możliwość jest dużo większa czyli masz większe szansę na uzyskanie pieniędzy. Co więcej obecnie składać wnioski można wygodnie przez internet również za pośrednictwem smartfona (tutaj dobrym przykładem jest PozyczkaMobilna.pl – lista pożyczek online przez smartfona).

Dodatkowo pożyczki online dostępne są 24h/7dni w tygodniu co czyni je wygodnymi i osiągalnymi nawet w środku nocy! Czyli bez względu na to czy jest weekend czy wolna niedziela od handlu, pożyczkę możesz otrzymać zawsze. Pieniądze są wypłacane bezpośrednio na konto bankowe za pomocą szybkiego przelewu.

Pomocne przy wyborze: