szybka pożyczka bez sprawdzania zdolności kredytowej dla każdego

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

book

Przy otrzymywaniu decyzji kredytowej czy to w banku czy w przypadku firm pożyczkowych sprawdzanych jest kilka czynników. To czy otrzymamy pieniądze zależy przede wszystkim od naszych dochodów i aktualnego zadłużenia. Będąc dłużnikami, gdzie nasze nieuregulowane zobowiązania figurują w bazach BIK czy KRD możesz mieć problem z otrzymaniem gotówki.

Zastanawiasz się czy otrzymasz pożyczkę? Tak naprawdę, wszystko zależy od danej oferty i pożyczkodawcy. Firmy pożyczkowe w różny sposób sprawdzają zdolność kredytową swoich klientów. Zdarzają się pożyczkodawcy którzy bez problemu użyczają pieniędzy dłużnikom. Tutaj każda firma ma swój sposób oceny klienta, wiele z nich korzysta z dostępnych systemów, które komunikują się z BIKiem. Jednak nie zawsze trzeba być źle nastawionym, bo może okazać się że mimo to pożyczkę otrzymasz.

Co więcej, z pewnością dobrze jest próbować złożyć wniosek w kilku firmach. Tym samym zwiększasz swoje szanse na przyznanie pożyczki. Drugą kwestią są nowe firmy pożyczkowe. Tutaj masz większe szanse na przyznanie gotówki. Dlaczego? Ponieważ firmy te dopiero szukają klientów, nie mają dużych baz, dlatego proces przydzielania pożyczki jest prostszy i szybszy. Bez weryfikacji dokumentów i dochodów.

Bardzo przydatną kwestią może być lista pożyczek. Dzięki temu w prosty sposób zapoznasz się z aktualną ofertą rynkową, zobaczysz jakie firmy działają w Polsce i porównasz ich oferty. Ponadto w jednym miejscu masz już widoczne najpotrzebniejsze parametry takie jak kwota czy koszty.

Jak szukać taniej pożyczki?

Zwróć uwagę na to czy dostępna jest promocja „pierwsza pożyczka za darmo”. Dodatkowo istotny jest współczynnik RRSO czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania, który mówi nam w prosty sposób o koszcie pożyczki. Im jest niższy, tym pożyczka jest tańsza. Przykładowo dla darmowej pożyczki powinien on wynosić 0%. Takie oferty przeważnie mają nowe firmy pożyczkowe, sprawdź aktualne zestawienie w tym miesiącu.

W przypadku pożyczek długoterminowych, czyli tak zwanych pożyczek ratalnych nie możemy skorzystać z opcji pierwszej pożyczki za darmo, dlatego tym bardziej warto zwrócić uwagę na wartość RRSO i poszukać takiem z jak najniższym tym współczynnikiem. Pożyczki na raty oferowane są na dłuższy okres czasu i możesz pożyczyć większą kwotę.

To doskonała alternatywa dla tradycyjnego kredytu w banku. Z tego względu nie są one oferowane za darmo, ponieważ tak jak wspomniałem masz możliwości otrzymania dużo wyższej kwoty, a pożyczasz nawet na okres 36 miesięcy. Swoje zobowiązanie regulujesz w równych co miesięcznych ratach.

Warto przed decyzją o skorzystaniu z pożyczki od razu zastanowić się nad jej spłatą. Właściwie nad możliwościami spłaty, chodzi o dobór wysokości raty – tak by nie obciążyć zbyt mocno swojego domowego budżetu. Przez co nie popaść w duże zadłużenie, bo to bardzo ważne.

Zachęcam do przejrzenia listy pożyczek i wyboru odpowiedniej pożyczki dla siebie. Cały proces dostępny jest online, szybko przez internet. O pożyczkę może praktycznie zawnioskować każdy i to z dowolnego miejsca w Polsce.