pożyczka na zakupy i świąteczne wydatki np. prezenty?

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Mamy grudzień, bardzo dynamiczny czas przygotowań do Świąt. Wiele osób zmaga się z organizacją spotkania dla całej rodzi. Wiele zostawia kupno prezentów na ostatnią chwilę. Zarówno w przypadku prezentów jak i zakupów organizacyjnych potrzebna z roku na rok jest coraz większa ilość pieniędzy.

Święta

Szacuje się, że koszt zorganizowania Świąt to ok 1500zł – 2000zł. Jest to nie mało. Gdy nie dysponujemy aktualnie taką gotówką jednym z rozwiązań może być skorzystanie z szybkiej pożyczki online. Właśnie taką kwotę można pożyczyć za darmo na 30 dni. Jeżeli więc oddamy pożyczkę pod koniec stycznia nic za to nie zapłacimy. Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie i warto z niego skorzystać.

Jaką pożyczkę wybrać? Ja polecam Ci pożyczkę Wonga, ponieważ możesz tam pożyczyć do 1500zł nawet na 60 dni, a jedyny koszt pożyczki to 10 zł. Również ciekawą propozycją jest Ekspres Kasa (do 2000zł za darmo) oraz Kredito24 (tu możesz pożyczyć przez 24h na dobę, czyli o każdej porze dnia i nocy).