kobiety pożyczają częściej ale mniejsze kwoty

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Panie to bardzo aktywna grupa wśród klientów firm pożyczkowych. Kobiece potrzeby są z reguły inne niż potrzeby mężczyzn. Kobiety bardziej dbają o swój wygląd zewnętrzny, chcą się ubierać modnie wyglądać elegancko tak by zwracać na siebie pozytywną uwagę. Inwestują w tym samym w kosmetyki, sukienki, czy chociażby sprzęt osobisty taki jak suszarko lokówka.

Te wszystkie potrzeby niestety nie są tanie, presja otoczenia, ale także chęć spodobania się innym, czy to koleżankom czy mężczyznom jest bardzo duża. Dlatego tak chętnie Panie sięgają po pożyczki które zasilają budżet i pozwalają zrealizować plany oraz zakupy. Z reguły Panie pożyczają niewielkie kwoty, raz w miesiącu. Przykłady to na kosmetyczkę, fryzjera, zakup nowych butów. Są to kwoty 300zł czasami 500zł.

Są pożyczki specjalnie dla Kobiet

Na rynku finansowym powstało kilka firm pożyczkowych które mają specjalne oferty pożyczenia pieniędzy właśnie dla Kobiet. Są to „Kobieta z Kasą” oraz „KasaTak” ( znajdą je Panie odwiedzając portal wszystkiechwilowki.i-chwilowka.pl ). Cechują się atrakcyjnymi ofertami i znają bardzo dobrze potrzeby pań. Bardzo chętnie panie wybierają pożyczki za darmo. Takich ofert jest kilka na rynku, dlatego przed skorzystaniem dobrze jest wybrać taką firmę u której jeszcze nie braliśmy pożyczki, z tego względu by skorzystać z oferty za 0zł która przeważnie oferowana jest nowym klientom.

Drugą poradą jest to – że warto korzystać z list pożyczek czyli zebranych ofert, często pogrupowanych od najlepszej do najsłabszej. Mając takie zestawienie, szybko możemy porównać ze sobą kilka parametrów i wybrać ten najkorzystniejszy dla siebie. Można ponadto otrzymać pieniądze całkowicie online, przez internet. Tutaj Panie na zakupy mogą praktycznie zawnioskować o pożyczkę tuż przed planowanymi wydatkami i szybko bo nawet w 15 minut otrzymają pieniądze na swoje konto bankowe.

Zachęcam Wszystkie Panie do mądrego gospodarowania swoim budżetem, pożyczania w dobrych firmach oraz sprawdzenia dobrych ofert, które są prezentowane na mojej stronie w różnych wpisach adampozycza.pl

pozdrawiam

Adam