dobra pożyczka na wakacje urlop i czas wolny – bez formalności

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Każdy z nas potrzebuje chwili dla siebie, czyli chwili odpoczynku od codzienności i pracy. Dlatego tak z wytęsknieniem czekamy na wakacje. Wydaje mi się, że to czas właśnie taki które powinien bardzo pomagać. Dlatego nie możemy z niego rezygnować, nawet jeżeli nasz domowy budżet nie pozwala na realizację pięknych planów wyjazdowych.

Warto wtedy pomyśleć nad dobrym sfinansowaniem takiego urlopu. Można pożyczyć pieniądze w banku, można również skorzystać z szybkiej pożyczki. I to nie jest złe rozwiązanie. Ponieważ coraz bardziej popularne stają się pożyczki ratalne, dzięki którym pożyczone pieniądze spłacasz w wygodnych ratach, nawet przez 24 miesiące. Jaką kwotę możemy pożyczyć? Nawet 10000 zł !

Czy taka pożyczka jest dobra?

Jest to doskonała alternatywa dla kredytu gotówkowego. Tym bardziej, że firmy pożyczkowe w inny sposób sprawdzają zdolność kredytową swoich klientów. Można dzięki temu otrzymać pieniądze, nawet jeżeli nie dysponujesz pozytywnym BIKiem. Dodatkowo jeżeli wybierzemy promocję, możemy liczyć na bardzo niskie koszty pożyczenia takiej gotówki. W przypadku szybkich chwilówek, takich do 30 lub 45 dni, pierwszą pożyczkę możemy otrzymać za darmo. W przypadku pożyczek ratalnych dobrze jest sprawdzić aktualne promocje. Również odsyłam do analizy rankingu, o którym mówię tutaj.

Gdzie szukać dobrych ofert długoterminowych?

Miejsc jest kilka, osobiście mogę polecić portal chwilowkanaraty24.pl gdzie prezentowane są pożyczki ratalne, które aktualnie są dostępne na polskim rynku finansowym. Ponadto ciekawe zestawienie chwilówek długoterminowych przedstawia portal finansowy pozyczka-dlugoterminowa.pl/pozyczka-na-raty/ , tutaj również dowiesz która z ofert jest dobra. Z takiej z której skorzystanie będzie dobre i korzystne, a formalności mocno uproszczone.

Pamiętajmy, by zrobić coś dla siebie. Właśnie wypoczynek jest taką formą spędzenia wolnych chwil (nawet na weekend!) – by naładować akumlatory, pozwolić odpocząć od codzienności i z tego korzystajmy!