Decyzja kredytowa w Ikano Banku już w 30 minut

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

hotel-widok

Średni czas wydania decyzji o przyznaniu kredytu gotówkowego na cele konsumpcyjne w Ikano Banku wynosi ok. 30 minut od złożenia kompletnego wniosku. Oprócz umowy o pracę, umowy zlecenia czy umowy o dzieło akceptowane są również m.in. środki z 500+, dieta kierowcy zawodowego, umowa najmu, wynagrodzenie uzyskane w pracy za granicą. Kredyt dostępny jest jedynie w Grupie ANG.

Izolacja społeczna i minimalizacja kontaktu z klientem twarzą w twarz jest bez wątpienia sprawdzianem efektywności i jakości procesów sprzedażowych. Wdrożenie narzędzi cyfrowych znacząco przyspiesza również weryfikację zdolności kredytowej oraz wydawanie decyzji. Udowadnia to Ikano Bank proponując kredyt gotówkowy na dowolny cel, który jest dostępny jedynie w ofercie Grupy ANG S.A.

– Proces kredytowy w Ikano Banku jest w pełni zdalny, począwszy od oceny wiarygodności kredytowej klienta, po podpisanie umowy. Bank, po otrzymaniu kompletu dokumentów, wydaje decyzję w ok. 30 minut. Klient podpisuje umowę cyfrowo za pomocą platformy Autenti. Bez wątpienia wartością dla klienta jest także to, że bank nie wymaga ubezpieczenia kredytu – mówi Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG S.A.

– Wprowadzając naszą ofertę do sprzedaży, chcieliśmy, aby klienci poczuli, że bank wychodzi naprzeciw ich potrzebom. Dlatego istotne dla nas było to, by klient szybko otrzymał decyzję kredytową, a umowę mógł podpisać w dogodnym dla siebie momencie. Użycie platformy Autenti daje mu możliwość podpisania umowy o każdej porze bez konieczności umawiania się na wizytę w oddziale banku – wyjaśnia Bartosz Jamróz, odpowiedzialny za rozwój współpracy z Grupą ANG. – Istotny jest także aspekt ekologiczny. Zawarcie umowy w sposób cyfrowy ogranicza zużycie papieru, co wpływa na oszczędność wody i ochronę lasów. To zgodne z wartościami, jakimi kierujemy się w Ikano Banku – dodaje.

Zalety wyróżniające kredyt gotówkowy w Ikano Banku

Bank poza standardowymi źródłami dochodu akceptuje również środki z 500+, diety kierowców zawodowych, umowy najmu czy dochód z zagranicy, przy czym wynagrodzenie w obcej walucie musi być przelewane na konto dowolnego banku w Polsce.

Klient może otrzymać od 1 000 zł do 100 000 zł. Okres kredytowania wynosi od 12 do 120 miesięcy. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% i jest stałe, co gwarantuje, że miesięczna rata nie wzrośnie przez cały okres kredytowania. Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) to 12,68%. Dokładne koszty dla kredytu można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Ikano Banku.