Zestawienie kont bankowych z promocjami. Czy warto założyć? Ranking

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Dzisiaj przedstawiam Wam zestawienie dobrych kont bankowych dostępnych w polskich bankach. Czy warto wybrać takie konto? Ile kosztuje prowadzenie takiego konta i co można zyskać? Na te pytania postaram się odpowiedzieć, przedstawiając Wam zestawienie najtańszych kont bankowych z promocjami.

Czy warto wybrać konto z promocją?

Wszystko zależy od naszej potrzeby oraz dodatkowych czynników takich jak nasze oczekiwania i potrzeby. Przyjrzyjmy się kilku zaletom oraz wadom.

Do zalet konta z promocją jest możliwość otrzymania dużego zwrotu gotówki w postaci premii, którą otrzymamy po spełnieniu kilku warunków. Pozwala to zyskać kilkaset dodatkowych złotych, które możemy przeznaczyć na dowolny inny cel.

Drugą zaletą jest możliwość otworzenia takiego konta online, bez zbędnych formalności. Warto wiedzieć, że możesz posiadać kilka rachunków bankowych, czyli można skorzystać z kilku promocji otwierając rachunki w różnych bankach.

Jakie konto bankowe potrzebujemy?

Pozytywna wiadomość to taka, że parametry kont są do siebie zbliżone. W zależności od potrzeb dla jednych klientów ważne są wygodne usługi online czy np. przyjazna aplikacja mobilna, a dla innych wysokie oprocentowanie czy darmowe prowadzenie rachunku. Oczywiście może się zdarzyć oferta konta która spełni te wszystkie warunki jednocześnie, po prostu trafi w nasz gust i potrzeby.

Pobieranie opłat za rachunek

Niestety, nie wszystkie konta bankowe są darmowe. Oczywiście za rachunek mogą nie być pobierane opłaty, gdy spełnimy określone czynniki (np. wpływ wynagrodzenia, czy płatność kartą). Warto sprawdzić takie informacje przed założeniem nowego rachunku. Niestety często o tym zapominamy i potem musimy się liczyć z dodatkowymi kosztami obsługi takiego konta.

Klient jest bardzo ważny dla każdego Banku

Banki co jakiś czas oferują nowe promocje na rachunki. Na polskim rynku działa kilkanaście dużych banków oferujących różne produkty takie jak rachunki, kredyty bankowe, kredyty mieszkaniowe itp., więc wybór jest spory. Obecnie banki bardzo liczną się z nowymi klientami i chcą ich pozyskać. Ja przedstawiam aktualne na bieżąco aktualizowane oferty kont bankowych z promocjami, które otworzysz przez internet.

Może konto bankowe oraz rachunek oszczędnościowy?

Na rynku dostępne są także tanie konta oraz dodatkowe rachunki oszczędnościowe, czyli dwa niezależne konta. Dzięki temu możesz jednocześnie mieć dwa numery kont, korzystając przy tym tylko z jednego jako głównego, a drugi jest rachunkiem oszczędnościowym. Obecnie wiele osób posiada konto oszczędnościowe, często związane jest to z dużo wyższym oprocentowaniem, która pozwala uzyskać zyski od naszych oszczędności które na takim rachunku zdeponujemy.

Wraz z rosnącą inflacją wzrasta oprocentowanie rachunków czy lokat. Warto o tym pamiętać ponieważ korzystając z dobrze oprocentowanego rachunku oszczędnościowego w pewnym stopniu można ochronić się przez stratą wartości pieniądza.

Ranking kont bankowych z promocją

Aktualnie konta bankowe oferują nawet kilkaset zł w promocji. Możesz je założyć wygodnie przez internet. Tanie konta bankowe posiadają wiele zalet.