Pożyczki na Black Friday

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Black Friday
Black Friday pożyczki

Czy warto korzystać z Black Friday? Z pewnością tak! Także pożyczkodawcy mają specjalne promocje na pożyczenie pieniędzy, czyli szybkie pożyczki na Black Friday.

Black Friday to szaleństwo zakupów, które z roku na rok ogarnia coraz większą grupę Polaków. Coraz więcej osób czeka z zakupami właśnie na ten dzień, gdzie można bardzo dużo zyskać na promocjach.

Nie ma się czemu dziwić, właśnie w czarny piątek większość sklepów na swoje towary czy usługi udziela bardzo dużych rabatów. Dużo większa towarzyszy całemu wydarzeniu także otoczka marketingowa zachęcająca do zakupów. Rabaty sięgają nawet 50% lub jeszcze więcej. Można więc sporo zaoszczędzić.

Bardzo chętnie w ten dzień wybieramy sprzęty AGD czy RTV. Jednak także sieci handlowe z odzieżą mają już w tradycji bardzo mocno obniżać ceny swoich produktów (sukienki można kupić nawet 60% taniej). Do tego dochodzą buty, akcesoria do domu, czy po prostu prezenty na przyszłe Święta Bożego Narodzenia.

Czy firmy pożyczkowe oferują promocje na Black Friday?

Pożyczki na naszym rynku oferowane są praktycznie cały rok w bardzo atrakcyjnych warunkach, szczególnie dla nowych klientów. Jednak także firmy pożyczkowe postanowiły wykorzystać „zamieszanie” wokół Black Friday i zaoferować swoje produkty z rabatami. Przeważnie dotyczy to swoich stałych klientów, którzy mogą skorzystać z kolejnych pożyczek.

Tradycją stało się oferowane pierwszej pożyczki za darmo, dla nowych klientów. Oznacza to, że jeżeli jesteś nowym klientem danego pożyczkodawcy otrzymasz pieniądze bezpłatnie bez żadnych kosztów. Oczywiście musisz uregulować swoje zobowiązanie terminowo.

Jakie pożyczki na Black Friday?

Poniżej przedstawiam kilka dobrych i sprawdzonych pożyczek przez internet, gdzie szybko otrzymasz pieniądze bez zbędnych formalności. Idealnie na promocyjne zakupy na Black Friday z których z pewnością warto skorzystać!

Aktualnie rekomenduję VIVUS, FINBO, HAPI POŻYCZKI.

Pożyczki Black Friday lista