pożyczka przez internet bez zaświadczeń na raty

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Szczęśliwi ludzie - pożyczka na raty

Pożyczenie pieniędzy przez internet w dzisiejszych czasach nie jest niczym skomplikowanym. Bardzo dużo firm pożyczkowych oferuje nam możliwość otrzymania pożyczki bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że poświecisz chwilę na wybranie dobrej oferty oraz wypełnienie formularza wniosku na stronie pożyczkodawcy.

Tylko tyle, to wystarczy by już po chwili przekonać się czy otrzymasz pieniądze. Polega to na tym, że pożyczkodawca ocenia Twoją zdolność kredytową i szybko wydaje decyzję związaną z wypłatą pieniędzy.

Wygodnym rozwiązaniem jest pożyczka online z płatnościami rozłożonymi na co miesięczne raty. Dzięki temu spłacasz pożyczone pieniądze przez dłuższy okres czasu. Raty są niższe, nie obciążają przez to Twojego domowego budżetu. Dużo łatwiej zaplanować wtedy wydatki oraz zapewnić pieniądze na uregulowanie zobowiązania.

Dzięki pożyczkom ratalnym otrzymasz nawet 15000zł, spłaty możesz dokonywać przez okres do 36 miesięcy, czyli nawet przez 3 lata. Tyle co powiedzmy standardowy kredyt w banku. Tutaj jednak nie są wymagane od Ciebie dodatkowe formalności, nie musisz dostarczać zaświadczeń. Bardzo to upraszcza cały proces. Oszczędzasz również czas na wizyty w placówkach.

Wybór dobrej pożyczki

To jednak z istotniejszych kwestii, czyli podjęcie decyzji z jakiej pożyczki chcemy skorzystać. Na polskim rynku finansowym firm oferujących pożyczki ratalne jest bardzo dużo. Trochę więcej informacji na temat pożyczek długoterminowych możesz znaleźć na portalu:

– to odpowiednie zestawienie takich ofert.

Gdy chcesz się zdecydować na firmę, sprawdź na początek RRSO pożyczki. Czyli rzeczywistą, roczną stopę oprocentowania, im ten wskaźnik jest niższy tym pożyczka jest po prostu tańsza. Z jakiej oferty warto skorzystać?

To dość trudne pytania, ja dzisiaj rekomenduję grupę Ferratum oraz pożyczki Zaplo.


Co więcej jeżeli chcesz pożyczyć pieniądze na krótki okres czasu np. do 45 dni za darmo – zainteresuj się darmowymi pożyczkami online. Piszę o tym w moim poście na temat darmowych pożyczek online. Aha, warto wspomnieć, że z takich pożyczek możesz skorzystać przez 24h/7dni w tygodniu, czyli całą dobę.