pożyczka

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Uśmiechnięta kobieta doradca pożyczka

Pożyczenie pieniędzy to dość prosty i łatwy proces. Dzisiaj chcę Ci przedstawić możliwości jakie masz jeżeli chodzi o pożyczenie pieniędzy. Dobrą wiadomością jest to, że praktycznie w każdym położeniu czy sytuacji życiowej możesz ubiegać się o pożyczkę. Nie ważne czy jesteś studentem, osobą pracującą czy bezrobotnym. Samo złożenie wniosku nic Cię nie kosztuje, jedyne co, to możesz otrzymać odmowę udzielenie pożyczki.

Główne parametry dobrej pożyczki online

Jakie są ważne cechy pożyczki? Zacznijmy od początku, główny czynnikiem przy wyborze pożyczki są koszty. Pożyczka musi być tania! Dobrą wiadomością jest to, że dzisiaj wielu pożyczkodawców oferuje pierwsze pożyczki bezpłatnie czyli za darmo. Jest jednak kilka warunków, które musisz spełnić. Przede wszystkim należy uregulować zobowiązanie w terminie, czyli oddać dokładnie taką samą kwotę pieniędzy, którą pożyczyłeś.

Kolejnym czynnikiem, który musisz spełnić, a to już można ustalić na samym początku przy wyborze pożyczki. Musisz być nowym klientem danej firmy pożyczkowej, czyli po prostu jeszcze nigdy wcześniej nie korzystać z oferty właśnie tej firmy.

Pożyczka zostanie Ci przyznana bardzo szybko, praktycznie w 10 minut. Obecnie za darmo można pożyczyć nawet 3000zł, dodatkowo pieniądze trafiają błyskawicznie na skonto w banku, bez formalności i zaświadczeń. Ważne, by wybrać odpowiednią ofertę dla siebie, dopasowaną do aktualne potrzeby.

Na początku dobrze jest zastanowić się nad kwotą pożyczki, której potrzebujesz. Co więcej, już przy wnioskowaniu należy się zastanowić nad spłatą pożyczki, a właściwie nad możliwościami terminowej spłaty. Bardzo ważne, by właśnie uregulowanie płatności było terminowe. Wtedy możesz liczyć na „pierwszą pożyczkę za darmo” czyli ograniczenie kosztów.

Wybór pożyczki

Jak wybrać dobrą pożyczkę? Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na koszty, im pożyczka jest tańsza, tym lepiej dla Ciebie. Idealnie, jeżeli jest to oferta darmowa. Jeżeli tak nie jest, możesz wybrać taką pożyczkę, która ma najniższy współczynnik RRSO czyli rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, im jest ona niższa, tym pożyczka jest tańsza. Bardzo proste!

Zaświadczenia

Czy potrzebuję zaświadczeń? To pytanie zadaje sobie wielu klientów firm pożyczkowych. Wszystko zależy przede wszystkim od tego jaką kwotę chcemy pożyczyć. Jeżeli jest to niewielka suma, wystarczy złożenie wniosku. W przypadku gdy będzie to duża kwota czyli np. 15000zł to już należy liczyć się z koniecznością udokumentowania dochodu, czyli złożenia zaświadczenia.

Zestawienie dobrych pożyczek – chwilówek przygotowałem w osobnym miejscu. Ranking dobrych pożyczek, pomoże Ci w dokonaniu właściwego wyboru. Chodzi o to by móc porówna ze sobą wiele ofert pożyczkodawców, tak by samemu zdecydować która jest dobra i odpowiednia do aktualnej potrzeby.

Adam