Nowe Pożyczki Online na Nowy Rok 2019

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Szczęśliwego Nowego Roku

Dobrego Nowego Roku pełnego radości oraz spełniania swoich planów i marzeń. Tego chciałbym Wam na początku nowego okresu życzyć. Początek stycznia to zawsze czas wielu przemyśleń oraz podsumowań poprzedniego, minionego roku 2018. Stawiamy sobie kolejne cele oraz postanowienia w których będziemy się starać wytrwać. Jak to wychodzi? Sami wiemy – różnie 🙂

Co mogę napisać w kontekście pożyczek i rynku pożyczkowego na Nowy Rok? Miejmy nadzieję, że duża liczba firm pożyczkowych pozytywnie wpłynie na konkurencyjność i dla nas klientów będzie to widoczne. Chodzi przede wszystkim o przyznawalność pożyczek, wiele osób ma z tym problem. Wnioskuje w różnych firmach i za każdym razem otrzymuje odmowę.

Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest bardzo prosta, wiele zależy od zdolności kredytowej oraz historii kredytowej. Jeżeli mamy zły ślad w bazach, który powstał na skutek niespłacenia należności w terminie, możemy mieć problem z uzyskaniem pożyczki.

W Polsce większość pożyczkodawców korzysta z sytemu wymiany danych o klientach – chodzi o credit check „Platforma Credit Check zapewnia dziś dostęp do największej ilości danych kredytowych na temat klientów sektora pozabankowego w Polsce”. Można powiedzieć, że to taki odpowiednik bankowego BIK.

Z tego powodu wszystkie informacje o naszych pożyczkach czy zadłużeniach mogą być tam odnotowane. W sytuacji gdy nie mamy się czym „pochwalić”, czyli mamy niespłacone zadłużenia lub jesteśmy nieterminowi może okazać się firma pożyczkowa na skutek oceny klienta stwierdzi, że pożyczka się nam nie należy.

Co zrobić by otrzymać pożyczkę?

Trzeba próbować składać wnioski w różnych firmach. Dzięki temu może uda nam się trafić na taką, której bazy danych o klientach są puste – dzięki temu otrzymamy pożyczkę. Często rozwiązaniem są nowe pożyczki, czyli takie które rozpoczynają swoją działalność. Przydatna może być lista pożyczek, pamiętaj że składając wniosek w kilku firmach nowych, szanse na otrzymanie pieniędzy masz znacznie większe.

Lista wszystkich pożyczek pomocna w celu otrzymania pieniędzy