Na co Panie najchętniej pożyczają pieniądze?

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

kobieta uśmiechnięta

Dzisiaj taka mała analiza naszych potrzeb, a konkretnie tego co na co chętnie przeznaczamy nasze pieniądze, często nawet sięgając po pożyczkę.

Jest dużo rzeczy które są bardziej lub mniej potrzebne. Często są to urządzenia czy rzeczy materialne, bez których codzienne funkcjonowanie jest trudne, jednak równie często są to po prostu nasze marzenia lub chęć posiadania czegoś co ułatwi nam po prostu życie. Szczególnie w tej kategorii prym wiodą Panie.

Bardzo często sięgają one po pożyczkę, po to by dokonać zakupu nowych rzeczy które pozwolą im na poprawę swojego wyglądu i zadbania o siebie. Mogą to być kwoty rzędu kilkuset złotych do nawet kilku tysięcy złotych. Na co tak naprawdę Panie chętnie wydają gotówkę? Pewnie to nie jest żadną tajemnicą, ale może małe podsumowanie.

Kategorie wydatki Pań

1) odzież – tutaj prym wiodą sklepy internetowe i stacjonarne, Panie bardzo chętnie kupują najróżniejsze ubrania, mogą to być modne sukienki, płaszcze, spodnie, bluzki.. można by wymieniać i wymieniać

2) obuwie – to kolejna kategoria gdzie zakupu dokonywane są dość często, przeważnie każda Pani ma w swojej kolekcji kilka rodzajów butów w odpowiednim kolorze, często są to szpilki, kozaki czy buty na wyższym obcasie lub koturnie.

3) dbanie o wygląd – tutaj kategoria jest trochę szersza bowiem pod uwagę możemy wziąć sprzęt do urody osobistej chociażby depilatory laserowe czy możemy pójść w kierunki kosmetyków, począwszy od pudru poprzez makijaż, dbanie o cerę i wszystkie z tym związane produkty.

4) pasja – czyli np. gotowanie, to również dość istotna dziedzina na którą Panie przeznaczają dość duże kwoty, przeważnie jest to sprzęt AGD, ale również akcesoria AGD takie jak blachy do pieczenia, wałki, miksery itp. itd.

Różnorodność wydatków i potrzeb

Jak widać kategorii jest bardzo dużo, każdy z nas ma w danej chwili swoje własne potrzeby i wydatki. Czasami jest to konieczność uregulowania bieżących rachunków. W dość znacznej mierze to po prostu chęć zakupu nowej rzeczy która pozwoli nam poczuć się wyjątkowo, będzie pomocna i poprawi humor 🙂