możliwość pożyczenia pieniędzy w weekend

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Pożyczka w weekend

W życiu zdarzają się sytuacje, że potrzebujemy pieniędzy bardzo szybko. O ile w przypadku tygodnia, mamy możliwość zawnioskować o kredyt czy czasami skorzystać z pomocy znajomych, to w przypadku weekendu odpada nam dużo możliwości. Szczególnie jeżeli jest to np. środek nocy z soboty na niedzielę.

Co zrobić i gdzie można wtedy otrzymać pieniądze?

Na szczęście na polskim rynku, działa sporo firm oferujących pożyczki przez internet. Są to także oferty całodobowe, dostępne przez 24h/7dni w tygodniu. Zawnioskować możesz o pożyczkę całkowicie online. Polega to na wypełnieniu prostego formularza ofertowego, podajesz tam kwotę którą chcesz pożyczyć oraz na jaki okres.

Całość zajmuje praktycznie chwilę. Po paru minutach masz decyzję czy otrzymasz pieniądze czy nie. Jeżeli Twoja zdolność kredytowa jest ok, od razu wypłacane są Ci pieniądze na Twoje konto w banku. Jak? Za pomocą szybkiego przelewu między bankami, dzięki temu możesz mieć gotówkę nawet po 15 minutach. Co więcej, jeżeli jesteś nowym klientem pożyczkodawcy, bardzo często mają oni promocję w postaci pierwszej pożyczki za darmo!

Dotyczy to przeważnie kwot do 3000zł oraz oferowanych na okres do 30 dni. Jednak i tak warto, ponieważ dzięki temu nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów!

Gdzie szukać pożyczek 24h?

Przede wszystkim zapoznaj się z listą pożyczek, którą publikuję na swoim blogu. Dodatkowo możesz zajrzeć na portal Kasiorka24h.pl gdzie również prezentowane są chwilówki online. Poza tym zwrócić uwagę na opisy firm. Druga sprawa, to że dobrze jest złożyć wniosek w różnych firmach, dlatego że sprawdzają one zdolność kredytową każda w inny sposób.

Weekend to czas gdy planujemy wypoczynek. Mamy możliwość zajęcia się tematami i sprawami, które są bardziej przyjemne. Wiele osób nadrabia także zaległości zakupowe czy porządkowe. Wyjeżdżamy ze znajomymi czy rodziną, poza miasto, w góry czy nad wodę. To wszystko wymaga od nas niezależności finansowej, dlatego dobrze jest wykorzystać do tego odpowiednią pożyczkę i cieszyć się z wolnego czasu!