Konto osobiste – które warto otworzyć by zarobić?

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Dzisiaj chciałbym przedstawić Wam oferty banków w zakresie rachunków bankowych. W dzisiejszych czasach konto bankowe ma praktycznie każdy, wielu Polaków posiada co najmniej kilka rachunków. Powodów tego stanu jest kilka, przede wszystkim wygoda. Można ulokować swoje środki w różnych miejscach, dodatkowo każde konto może mieć inne przeznaczenie. Jednego możemy używać w celach zakupowych i tam trzymać niewielkie środki, innego do celów bardziej internetowych.

Oczywiście banki robią wszystko by korzystać tylko z jednego „ich” konta, jednak dzisiaj bardzo trudno o klienta i trzeba zaoferować „coś więcej” niż tylko sam rachunek gdzie możemy trzymać pieniądze. Obecnie standardem jest ładna i funkcjonalna bankowość internetowa, podobne wymagania dotyczą aplikacji mobilnej.

Dlaczego mamy kilka kont? Część z nich została założona „przypadkiem” np. podczas korzystania z oferty kredytu. Inne otworzyliśmy skuszeni promocją. Dobrą praktyką, pozwalającą lepiej zorganizować budżet i finanse, jest zrobienie przeglądu aktywnych kont. Dlaczego? Bardzo często nieużywane rachunki objęte są niewielkimi, a czasami nawet nie takimi małymi opłatami. Zamykając kilka z nich (tych nieużywanych) możemy ograniczyć niepotrzebne koszty.

A może założyć jeden rachunek i tam przenieść swoje środki?

pieniadze 100zł na pożyczkęJest to dobry pomysł, przy założeniu że nowe konto jest w lepszej ofercie niż obecne które posiadamy. Widać jednak po ofertach banków, że za wszelką cenę chcą przyciągnąć nowego klienta do siebie. Świadczy o tym spora liczba promocji ze zwrotem, czyli pt. „załóż u nas konto a my Ci za to zapłacimy”. Oczywiście żeby otrzymać zwrot należy spełnić kilka warunków jak np. przelewanie pensji, czy określona liczba płatnością kartą debetową itp. Warunki są różne i warto się z nimi zapoznać, porównać i podjąć odpowiednią decyzję.

Konto w promocji

Jakie konta oferowane są obecnie w promocji? Poniżej przedstawiam krótką listę, dobrych promocji związanych z rachunkami bankowymi. Możesz się z nimi zapoznać i otworzyć konto całkowicie online. Przy spełnieniu warunków możesz naprawdę sporo zarobić! Warto być kreatywnym i spróbować. Zyskać możesz 200zł, 300zł lub nawet 400zł, a to już nie mały pieniądz.

Możesz zyskać nawet 400zł

 

Oto lista promocji kont bankowych:


Zobacz również tanie smartfony w promocji w polskich sklepach internetowych