konsolidacja chwilówek coraz popularniejsza

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Konsolidacja

Dzisiaj chciałbym się zająć tematem łączenia wielu swoich zobowiązań w jeden kredyt. Jest to tak zwana konsolidacja czyli inaczej mówiąc po prostu scalenie. To bardzo wygodny sposób na wcześniejsza spłatę zobowiązań które posiadasz i przekształcenie ich w jedno. Coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie.

To bardzo wygodnie, szczególnie w sytuacji gdy posiadasz wiele pożyczek lub kredytów ratalnych.

Gdzie możesz skorzystać z kredytu konsolidacyjnego?

Taką ofertę ma dla Ciebie większość banków. Co więcej, dobrą informacją jest to, że możesz konsolidować także pożyczki i chwilówki. Dodatkowo możliwe jest dodanie innych zobowiązań takich jak karta kredytowa, kredyt ratalny oraz każda inną pożyczkę którą jesteśmy obciążeni.

Na czym polega konsolidacja?

To po prostu, tak jak wspomniałem wcześniej łączenie wielu obciążeń w jedno. Przykładowo, posiadasz kredyt ratalny (rata za telefon), dodatkowo pożyczkę ratalną oraz kredyt w banku. Decydując się na kredyt konsolidacyjny, wszystkie te zobowiązania są spłacane czyli zamykane, a Tobie przedstawiana jest oferta jednego kredytu, który odpowiada wysokości spłacanych zobowiązań.

Czyli od tej pory zaczynasz płacić nową jedną ratę i nie masz już innych obciążeń. Aktualnie, większość banków ma w swojej ofercie właśnie takie kredyt, poniżej przedstawiamy oferty z którymi możesz już teraz się zapoznać.

Warto jeszcze wspomnieć, że decydując się na taką ofertę nie tylko spłacasz swoje bieżące obciążenia, ale także możesz dopożyczyć określoną kwotę np. 3000zł na inne bieżące potrzeby!

Banki oferują kredyty konsolidacyjne i umożliwiają spłatę chwilówek

Poniżej chciałbym przedstawić Ci listę banków, które mają do zaoferowania Ci takie produkty. Możesz złożyć wniosek online, bank skontaktuje się z Tobą i przedstawi szczegóły kredytu oraz dokładnie wyjaśni na czym to polega.

Warto zoptymalizować swój domowy budżet i zadbać o to by był on bardziej przejrzysty. Dzięki odpowiedniemu scaleniu innych kredytów w jeden, dużo można zyskać np. niższe oprocentowanie! Dodatkową zaletą jest fakt, że nie zapomnisz dzięki temu o spłacie jednego z kredytów, co może wygenerować niepotrzebne koszty w postaci odsetek.

  • scalasz swoje zobowiązania w jeden kredyt
  • spłacasz tylko jedną ratę co miesiąc
  • zyskujesz atrakcyjniejsze oprocentowanie kredytu
  • możesz dobrać dodatkową gotówkę na Twoje potrzeby

Lista kredytów konsolidacyjnych