jak dobrze wybrać pożyczkę gdy ma się zadłużenie?

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Kobieta trzymająca smartfon

To bardzo trudne pytanie. Mając zadłużenie, szczególnie takie nieuregulowane, które generuje zaległości w postaci odsetek karnych – bardzo trudno o pożyczenie pieniędzy. Niestety firmy pożyczkowe, nawet te mocno pozabankowe coraz bardziej prześwietlają historię kredytową swoich klientów. Z tego powodu możesz mieć trudności w uzyskaniu pożyczki. Gdzie więc szukać możliwości pożyczenia pieniędzy?

Nie można się poddawać, nawet mając zadłużenie

Pierwszą kwestią jest to, że nie można się poddawać. Warto szukać, próbować wnioskować o pieniądze w różnych firmach. To że, jest sprawdzana zdolność kredytowa i zadłużenie to oczywiste. Jednak dobrym argumentem jest to, że firmy pożyczkowe robią to w różny sposób. Jedne mają dość rygorystyczne warunki przyznania pożyczki w przypadku zadłużenia, inne firmy sprawdzają tylko podstawowe parametry. Dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi i sugestii. Dobrze jest złożyć wniosek w wielu firmach, tym samym można zwiększyć swoje szanse na przyznanie pożyczki.

Pożyczka dla zadłużonych

Poniżej chciałbym Ci przedstawić listę dobrych pożyczek online dostępnych w Polsce. Tak jak wspomniałem, część z tych firm mocno sprawdza swoich klientów, ale są też takie które robią to w sposób mniej rygorystyczny. Z pewnością warto wybierać marki, które dopiero co pojawiły się na rynku. Takie firmy chcą pozyskać nowych klientów, dlatego system oceny jest tam mniej szczegółowy. Co więcej, samo złożenie wniosku nie zajmie Ci dużo czasu, zazwyczaj jest to kilka minut.

Darmowe pożyczki online

Ikonka darmowa pożyczkaDrugą zaletą są pożyczki online oferowane za darmo. Takie oferty kierowane są do osób pożyczających pieniądze w danej firmie pierwszy raz. Dzięki temu możesz otrzymać pożyczkę online za darmo. Do kwoty przeważnie 2000zł, to już bardzo dużo. Dzięki takim możliwościom możesz sporo zaoszczędzić na dodatkowych kosztach. A to już warto zrobić, szczególnie gdy masz zadłużenie i Twoja sytuacja jest niepewna. Liczy się każdy grosz!

Oto lista dobrych pożyczek. Zapoznaj się z nią, możesz złożyć wniosek online, dzięki temu szybko dowiesz się czy otrzymasz pieniądze. To tylko zależy od Ciebie, warto szukać i próbować:

 

Chwilówki bez sprawdzania w bazach historii kredytowej

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm pożyczkowych sprawdza swoich klientów w różnych baza dłużników. Popularne to ERIF, BIK i KRD. Można (do tego zachęcamy) złożyć wniosek w kilku firmach pożyczkowych. Dzięki temu przekonasz się gdzie otrzymasz pożyczkę, trzeba być zawsze dobrej myśli. Nawet gdy ma się zadłużenie, czyli jest dłużnikiem, nadal istnieje szansa na otrzymanie pieniędzy. To nie takie skomplikowane, wręcz proste. Złożenie wniosku zajmuje kilka minut, decyzję weryfikacyjną otrzymuje się praktycznie od razu.