Ikano Bank zwiększa limit kredytu gotówkowego

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

mężczyzna piszący w notatniku

Po trzech miesiącach od wprowadzania oferty kredytu gotówkowego Ikano Bank zwiększa limit – ze 100 tys. do 150 tys. złotych. Kredyt jest dostępny jedynie w Grupie ANG.

Grupa ANG oraz Ikano Bank Oddział w Polsce w 2020 roku rozpoczęły długoterminową współpracę w zakresie oferowania kredytu gotówkowego na prostych zasadach. Pozyskane środki klient może przeznaczyć na dowolny cel.

Kredyt gotówkowy Ikano Banku w ofercie Grupy ANG jest dostępny od listopada zeszłego roku. Już po 3 miesiącach wyraźnie widzimy, że cieszy się on dużym zainteresowaniem. Wpływają na to parametry kredytu, ale także przebieg procesu badania zdolności kredytowej i wydawania decyzji. Do minimum został ograniczony kontakt twarzą w twarz. Nie ma konieczności wysyłania i podpisywania umowy w wersji papierowej, która jest popisana cyfrowo za pomocą platformy Autenti, co bez wątpienia podnosi komfort klienta  powiedział Grzegorz Pacuk z zespołu wsparcia – produkty gotówkowe w Grupie ANG S.A.

Bank oferuje od 1 000 zł do 150 000 zł, nie wymaga dodatkowych warunków, np. obowiązkowego ubezpieczenia. Oprocentowanie kredytu wynosi 6,99% i jest stałe, co gwarantuje, że miesięczna rata nie wzrośnie przez cały okres kredytowania. Rzeczywista Stopa Oprocentowania (RRSO) to 12,68% (stan na dzień 25.11.2020 r.). Do tego na każdym etapie ubiegania się o kredyt gotówkowy klient może skorzystać z bezpłatnej konsultacji ekspertów Grupy ANG.

Współpraca z Grupą ANG pokazuje, że nasza oferta kredytowa spotyka się z zainteresowaniem klientów, którzy potrzebują gotówki. Prowadząc proces zdalnie, gdzie umowa jest podpisywana cyfrowo a decyzja kredytowa wydawana w ok. 30 minut, śmiało możemy konkurować o uwagę klientów, którzy potrzebują gotówki na realizację swoich celów. Nie bez znaczenia pozostaje także fakt, że poza klasycznymi źródłami dochodów, akceptujemy także dochód z 500 + czy z własnej działalności gospodarczej z branż, które zostały dotknięte przez pandemię – mówi Bartosz Jamróz z Ikano Banku, odpowiedzialny za rozwój współpracy z Grupą ANG S.A.

Klient, aby ubiegać się o kredyt, powinien posiadać PESEL, pełną zdolność do czynności prawnych, posiadać wiarygodność i zdolność kredytową. W czasie obowiązywania umowy powinien również wykazać się dochodami ze źródeł akceptowanych przez Ikano Bank. Dokładne koszty dla kredytu można sprawdzić w kalkulatorze na stronie Ikano Banku.