gdzie pożyczyć pieniądze bez zdolności kredytowej

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

Pieniądze dolar

Nie masz zdolności kredytowej a potrzebujesz pieniędzy na Twoje wydatki? W życiu zdarzają się zaplanowane rzeczy, zdarzają się także takie, które pojawiły się całkowicie z zaskoczenia. Dzisiaj chciałem się zastanowić nad tym gdzie obecnie warto pożyczyć pieniądze?

Jeżeli chcesz otrzymać pożyczkę, na szczęście jest kilka możliwości. Pierwsze na myśl przychodzi pożyczenie gotówki od znajomych lub rodziny. To można powiedzieć najprostsze rozwiązanie, bo pomijasz wszystkie formalności i badania zdolności kredytowej. Po prostu jeżeli masz zaufaną osobę, która jest skłonna pożyczyć Ci określoną sumę pieniędzy to warto z tego skorzystać.

Oczywiście jest to dość krępujące bo sam fakt pożyczania od kogoś nie należy do przyjemnych. Gdy nie chcesz tego czynić lub nie znasz kogoś kto mógłby to zrobić dobrym rozwiązaniem wydaje się pożyczka gotówkowa

Pożyczka online bez zdolności kredytowej

Firmy pożyczkowe bardzo chętnie pożyczą Ci gotówkę. W tym przypadku zdolność kredytowa nie jest tak bardzo sprawdzana jak dla tradycyjnego kredytu w banku. Gotówkę otrzymujesz od ręki. Oczywiście duże znaczenie ma kwota którą chcesz pożyczyć oraz sam system oceny klienta danego pożyczkodawcy. Jednak tak jak wspomniałem, łatwiej otrzymać pieniądze w firmie pozabankowej nawet mając zadłużenie.

Zwykło się mówić, że chwilówki to coś złego i na pewno zostanie się oszukanym. Dzisiaj sytuacja się zmieniła, firmy udzielające pożyczek to legalnie działające instytucje pod kontrolą przepisów prawa. Jeżeli zaczniesz przeglądać oferty często możesz trafić na bardzo atrakcyjne promocje. Obecnie standardem jest pierwsza pożyczka za darmo.

Za darmo możesz otrzymać nawet 3000zł jako pierwsza pożyczka dla nowych klientów. Okres takiej pożyczki to z reguły 30 dni.

W ten sposób ograniczasz swoje koszty. Za pożyczone pieniądze nie zapłacisz nic, dodatkowo otrzymasz je bardzo szybko na swoje konto bankowe przelew. Oczywiście firmy sprawdzają swoich klientów. Dlatego będziesz musiała / musiał podać wysokość swoich dochodów. Na szczęście przyznawalność takich pożyczek jest dużo większa niż kredytów bankowych.

Podsumowując masz większe szanse na otrzymanie pieniędzy

Ostatnim sposobem na pożyczenie pieniędzy jest wspomniany kredyt bankowy. Jednak tutaj bank, można powiedzieć dość ostro weryfikują naszą zdolność kredytową (więcej na ten temat zdolnosckredytowa24.pl). Może nie tyle ostro, co bardziej niż firmy pożyczkowe, z tego względu aby otrzymać gotówkę nie należy mieć zbędnych obciążeń. Nie oznacza to że w ogólnie nie można mieć zadłużenia. Po prostu musisz posiadać odpowiedni balans swoich przychodów do obciążeń.

Jeżeli jest to spełnione, nie posiadasz nieuregulowanych zobowiązań z zaległymi odsetkami – kredyt bankowy zostanie Ci przyznany. Poniżej chciałem wylistować pożyczki dostępne online gdzie możesz spróbować złożyć wniosek. To oferty na raty, czyli masz możliwość długoterminowej spłaty. W przypadku gdy potrzebujesz darmowej pożyczki zapraszam do mojego rankingu pożyczek.


Wykaz pożyczek długoterminowych dla każdego