dzisiaj dla odmiany podpowiadam jak zyskać 500zł bonu do Biedronki czyli Karta Kredytowa Simplicity

przedstawiam informacje, nowości oraz produkty finansowe takie jak pożyczki, kredyty, darmowe konta bankowe czy kredyty mieszkaniowe - opinie i rekomendacje

City Handlowy

Oferta Biedronka - karta kredytowa.Każdy z nas robi zakupy, wiele osób lubi Biedronkę. Dlaczego? Wybór produktów jest spory, jakościowo są bardzo dobre i większość z nich pochodzi od Polskich producentów co jest bardzo dużym ważnym atutem.

Teraz w wyjątkowej promocji przygotowanej przez bank City Handlowy możesz zyskać nawet 500 zł na bony do Biedronki. To korzystna oferta, ponieważ posiadając mniejszą lub większą rodzinę z pewnością raz na tydzień robimy większe zakupy wydając od 200 do 300 zł.

Właśnie do takich osób adresowana jest ta promocja!

Sprawdź jak otrzymać nawet 500 zł
na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank

Kartę można otrzymać bardzo szybko i bez zbędnych formalności, wystarczy wypełnić prosty formularz:

 

Przejdź do formularza

 

Szczegółowy opis bonusu:

Dokonaj przez 10 kolejnych miesięcy poczynając od 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę transakcji o łącznej miesięcznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 zł. Nagroda (ekod o wartości 50 zł) będzie przekazywana w każdym miesiącu, w którym warunki Oferty zostały spełnione. Maksymalna łączna wartość Nagrody w okresie 10 kolejnych miesięcy wynosi 500 zł.

Karta Kredytowa Citibanku to:

Karta kredytowa simplicityCiti Simplicity

  • Łatwy i szybki dostęp do gotówki spłacanej w ratach – z limitu lub spoza limitu karty.
  • Bez opłaty rocznej za kartę.
  • Bez opłaty za powiadomienia SMS. Usługa CitiAlerts. Dzięki bezpłatnym powiadomieniom SMS zawsze wiesz jakich transakcji dokonałeś i jaki jest Twój limit zadłużenia.
  • Bez opłaty za powiadomienia o braku spłaty karty. Nawet jeśli zapomnisz o spłacie karty otrzymasz bezpłatne przypomnienie.
  • Zniżki do 50% w blisko 5 000 punktach z programem Citi Rabaty.